Atasoy Group

Kurumsal
baskan resmi

Her zaman bildiğimiz ve başarılı olabileceğimize inandığımız işleri yapmayı tercih ettik. Senelerdir mesleğimle var olabilmeyi başarmış bir işadamı olarak öğrendim ki kendini en iyilerle kıyaslamak değil, kendi en iyinle kıyaslamak sonuç getirir! Kendimizi kendimizin en iyisiyle kıyaslayarak yol almaya, hız kazanmaya ve insanlığa hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bizler daima müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ülkemizin mutluluğunu ön planda tutuyoruz, yatırımları gerçekleştirirken bu anlayıştan hareketle toplum çıkarına olmayan hiç bir faaliyette bulunmamaya azami özen gösteriyoruz.

Sayısı sürekli artan büyük bir aileyiz. Amacımız, yeni iş sahaları açarak bu sayıyı daha da artırmaktır. Atasoy Group’u bu noktalara, çalışanlarımız ve müşterilerimizi ailemizin temel direkleri olarak görme anlayışımız getirmiştir. Onların mutluluğu ve refahı, bizim için vazgeçilmez unsurlardır.

Atasoy Group, faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman gerek üretim kalitesi, gerekse vizyon ve felsefesiyle belirleyici konumda olacaktır. Amacımız, sürekli ilerlemek, bayrağı elden ele devrederken giderek daha büyük ve daha güçlü olmaktır.

Geçirmekte olduğumuz dönem Türkiye’nin ihracata dönük, katma değeri yüksek ürün ve hizmetler üreterek büyümeye geçmesi gerekliliğine işaret ediyor. Dünyayla rekabet edebilmek için yenilikçi olmak zorundayız. Hem yurt dışından teknoloji transferi yapabilmeliyiz hem de kendi teknolojilerimizi ve markalarımızı geliştirmeliyiz. Yeni fikirleri ortaya çıkaracak ve uygulamaya koyacak gelişmiş ülkeler standardında, nitelikli insan kaynağı yetiştirebilmek önceliğimiz olmalıdır.

22 yıl boyunca vazgeçmediğimiz bu ilkelerimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda bölgenin lideri olma hedefine sizlerin katkısıyla yürüyoruz. Bu süreçte emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyorum.

Saygılarımla,

HASAN ATASOY

Atasoy Group Yönetim Kurulu Başkanı